КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ КОМБАЙН 6-В-1 МОД. ES-6006

КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ КОМБАЙН 6-В-1 МОД.  ES-6006
Натисніть на фото, щоб збільшити
  • Модель: ES-6006
  • Наявність: Немає в наявності
  • 16 000.00 грн.
- +


КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ КОМБАЙН 6-В-1 МОД.  ES-6006

Косметологічний комбайн 6-в-1 мод.  6006 - одна з неодмінних технічних пристроїв для облаштування сучасних установ, що спеціалізуються в області догляду за шкірою обличчя і тіла.  В першу чергу - косметологічних салонів, салонів краси, медичних клінік і санаторіїв.


 Об'єднання в одному апараті найбільш затребуваних серед клієнтів функцій дозволяє істотно розширити спектр послуг, що надаються практично для будь-якої установи.


 Комплексний підхід стане візитною карткою вашого салону і приверне увагу нових потенційних клієнтів.  Тим більше, що поєднання певних косметологічних маніпуляцій - обов'язкова умова і навіть гарантія більшої ефективності та результативності проведених косметологічних процедур.  А окремі процедури з категорії новинок вже міцно увійшли в перелік базових.


 Багатофункціональний косметологічний комбайн 6-в-1 мод.  6006 дозволяє в значній мірі оптимізувати роботу майстра-косметолога.  Придбання такого пристрою також допоможе заощадити робочий простір кабінету: косметологічний комбайн, незважаючи на свою багатофункціональність, характеризується компактними розмірами, завдяки яким легко впишеться в робочий інтер'єр косметологічного кабінету.


 Функції:

 уз-форез

 уз-скрабер

 микродермабразия

 електропорація

 коагулятор

 тепло-холод

 

 Технічні характеристики:

 Потужність апарату: 75 Вт

 Розміри апарату: 55,5х46х28см

 Вага брутто: 10 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре