Кисневий концентратор 7F-5

Кисневий концентратор 7F-5
Натисніть на фото, щоб збільшити
  • Модель: 7F-5
  • Наявність: На складі
  • 18 655.00 грн.
- +


Кисневий концентратор "БІОМЕД" 7F-5

При пупівлі концентратора  БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Новою поштою

і ПУЛЬСОКСИМЕТР в ПОДАРУНОК!!!  https://leksa.com.ua/pulsoksymetr-bm1000bКонцентратор призначений для проведення кисневої терапії, яка вважається ефективним засобом для профілактики простудних і інших легеневих захворювань.  Регулярне насичення організму людини концентрованим киснем зміцнює імунітет, суттєво підвищує загальний рівень здоров'я і самопочуття.

Апарат забезпечує концентрацію кисню на виході з апарату 90 - 93% від 1 до 5 літрів в хвилину.

Кисневий концентратор 7F-5 призначений для використання в лікованих установах, лікарнях, санаторіях. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим типам систем подачі кисню.

     Навколишнє повітря через пиловий, а потім через бактерицидний фільтр надходить в безолійний компресор, звідки під тиском потрапляє в колонки, заповнені цеолітом. З колонок очищене від азоту повітря потрапляє в накопичувач, проходить через регулятор потоку (ротаметр) в зволожувач, а потім через гнучку трубку з носовими канюлями надходить до пацієнта.

     Основний компонент - молекулярний фільтр (цеоліт) - призначений для отримання кисню з повітря, що надходить з компресора.


Комплектується дорослою маскою зі шлангом 2м

Параметри живлення

220 В, 50 Гц

Споживана потужність

500Вт

Поток кисню

1 – 5 л/хв.

Концентрація кисню

93%±3%

Тиск на виході

30 кПа – 70 КПа (0,3-0,7 атм.)

Рівень шуму

60 дБ

Габаритні розміри

445х372х680 мм

Маса нетто

26 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре